Başakşehirli Gaziler yemekte buluştu
 
Ülkemizin birliği ve bölünmez bütünlüğü için canlarını ortaya koyan gazilerimiz ve aileleri, Başakşehir Kaymakamlığı ile Başakşehir Belediyesi’nin 19 Eylül Gaziler Günü münasebetiyle düzenlediği yemekte bir araya geldi.
 
Başakşehir Konistan Restoran’da düzenlenen programa; Başakşehir Kaymakamı Kazım TEKİN, AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay KAYNARCA, AK Parti Başakşehir İlçe Başkanı Sebahatdin KAYAS, Başakşehir Belediyesi Başkan Yardımcıları Muammer ÇINAR ve Ahmet MELİK, Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan YILMAZ,  Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Gökhan YOĞURTÇU ve Yazı işleri Müdürü Yaprak KAHRAMAN, İlahiyatçı-Yazar Ömer DÖNGELOĞLU ile gaziler, aileleri ve çok sayıda davetli katıldı.
  
Başakşehir Kaymakamı Kazım Tekin, programda yaptığı konuşmada, “Sizin sorunlarınız bizim sorunumuzdur. Tüm kamu kurumları olarak sizlerin emrinizdeyiz. Lütfen herhangi bir ihtiyacınız olduğunda bizlere başvurmaktan çekinmeyin” dedi.
  
Program, İlahiyatçı-Yazar Ömer Döngeloğlu’nun duasıyla sona ererken Başakşehir Kadın Aktivite Merkezi’nde de (BAKMER) gazi yakını kadınlara yönelik özel bir program düzenlendi.